İnsan Kaynakları 29 NİSAN 2012 / 15:37

Logicom Ankara ve İstanbul’da daha etkin olacak

Logicom Türkiye; ekibine dahil ettiği İş Geliştirme Yöneticileri Hande Kayacılar ve Emre Nazıroğlu ile Ankara ve İstanbul operasyonlarında etkinleşmeyi planlıyor.
Gazi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Hande Kayacılar, iş hayatına Neteks İletişim Sistemleri’nde müşteri temsilcisi olarak başladı. Sekom İletişim’de, DevoTeam Secura’da bölge organizasyon ve satış yöneticisi olarak çalışıyordu.
Emre Nazıroğlu ise, yüksek öğrenimini  İstanbul Üniversitesi ve Bilkent Üniversitesi’nde tamamladı. İş hayatına 1995 yılında Ecu-Line Forwarding’de Satış Operasyon Uzmanı olarak başlayan Nazıroğlu; daha sonra İnka Yapı, Erico Türkiye ve Esco Yapı’da görev yaptı.
ETİKETLER : Sayı:869

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN