İnsan Kaynakları 16 TEMMUZ 2017 / 10:41

Lojistik Vaka Yarışması sonuçlandı

Mars Logistics ve Lojistikçiler Derneği (LODER) işbirliği ile bu yıl 14’üncü kez düzenlenen Üniversitelerarası Vaka Yarışması’na yaklaşık bin öğrenci başvurdu. Yarışmanın 6 Temmuz’da gerçekleştirilen final etabına değerlendirme ve elemeler sonucunda 6 takım, toplam 18 öğrenci yerini aldı. Gün boyu sunumların gerçekleştiği ve 3 kategoride öğrencilerin mücadele ettiği yarışmada A Kategorisinden İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi, B kategorisinden İstanbul Ticaret Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü, C kategorisinden ise Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Dalaman MYO Lojistik Programı kazananlar oldu. Ödül töreninde konuşan Mars Logistics Genel Müdürü Ali Tulgar, “LODER ile birlikte 14 yıldır düzenlediğimiz Lojistik Vaka Yarışması, bugün referans olarak gösterilen bir yarışma haline geldi” dedi. Yarışmada birinci olan takımlar şöyle sıralandı:
 
A Kategorisi (Program Adında Lojistik Kelimesi Olan Lisans ve 4 Yıllık Yüksek Okul Öğrencileri): İstanbul Üniversitesi, Ulaştırma Ve Lojistik Fakültesi’nden Celal Karabulut, Havva Kısmet, Merve Seher Cebeci.
 
B Kategorisi (Program Adında Lojistik Kelimesi Olmayan Lisans ve 4 Yıllık Yüksek Okul Öğrencileri): İstanbul Ticaret Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü’nden Gürkan Demirci, Günay Can, Oğulcan Kaplan.
 
C Kategorisi (Program Adında Lojistik Kelimesi Olan 2 Yıllık Meslek Yüksek Okul Öğrencileri): Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Dalaman MYO Lojistik Programı’ndan Semra Gündüz, Ayşe Oturak, Halil İbrahim Akyavuz.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN