İnsan Kaynakları 18 ARALIK 2009 / 18:06

Lotus Notes ve Domino Yönetici Kılavuzu piyasada

Medyasoft, Lotus Notes ve Domino Yönetici Kılavuzu’nu piyasaya sundu. IBM’in en iyi Lotus uzmanlarından biri olarak nitelendirilen Mark Elliott tarafından hazırlanan kılavuz, sistematik olarak tüm yeni Lotus Notes ve Domino ortamları için destek çözümler sunmayı hedefliyor.
Yaygın sorunlara ait kanıtlanmış çözümlerden oluşan bir ansiklopedi niteliğindeki kılavuz, dağıtımların planlanması, yükseltmelerin yönetilmesi, e-posta ve takvimlerle ilgili sorunların giderilmesi, ayarların kurumsal ilkeler temel alınarak yapılandırılması ve destek hizmet sürecinin optimize edilmesi konularında başarılı uygulamaları biraraya getiriyor. Lotus Notes ve Domino Yönetici Kılavuzu, çeşitli alanlarda Lotus Notes ve Lotus Domino’daki en son gelişmeleri ortaya koyuyor; yönetimsel ve destek uygulamaları ele alıyor.
Medyasoft kitaplığında Lotus Notes ve Domino Yönetici Kılavuzu’na ek olarak; Adobe Acrobat 9 Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Photoshop CS4 Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Flash CS4 Professional Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Illustrator CS4, Adobe InDesign CS4 Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Dreamweaver CS4 Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe After Effects CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Flash CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe InDesign CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Illustrator CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu ve Adobe Dreamweaver CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu olmak üzere toplam 12 kitap bulunuyor.
Kılavuzlar; D&R, Alkım, Kabalcı, BeyazAdam ve Megavizyon’un yanı sıra www.kitapyurdu.com ve D&R’ın web sitesinden edinilebiliyor.
ETİKETLER : Sayı:750