İnsan Kaynakları 23 MAYIS 2016 / 11:29

Media Markt’ta iki atama

Media Markt Türkiye’de Temmuz 2015’ten bu yana Operasyonlardan Sorumlu Co-COO olarak görev yapan Remko Rijnders, şirkete Operasyonlardan Sorumlu COO olarak atandı. Media Markt’ın yeni COO’su Remko Rijnders, üst yönetimde Media Markt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım’a bağlı olarak görev yapacak. Üniversitede iktisat eğitimi aldıktan sonra Lidl ve AbS Watson Group’ta Bölge Müdürü olarak görev yaparak, Media Saturn Holding’e katılan Remko Rijnders, grup bünyesindeki kariyerine 2008 yılında, Hollanda’da Mağaza Müdürü olarak başladı, ardından Media Markt Çin’de dört yıl farklı pozisyonların yanı sıra Satış Direktörlüğü görevini üstlendi. 2013’ten bu yana Media Markt Türkiye Bölge Direktörü olarak görev yapan, Temmuz 2015 yılında Operasyonlardan Sorumlu Co-COO üstlenen Rijnders, Media Markt’taki görevini Nisan itibariyle Operasyonlardan Sorumlu COO olarak sürdürüyor.
Media Markt Türkiye’de Pazarlama Grup Müdürü olarak görev yapan Çağanur Atay Uçtu da Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü oldu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunu olan Çağanur Atay Uçtu, iş hayatına Anadolu Hayat Emeklilik Pazarlama Departmanı’nda başladı. Sırasıyla Anadolu Hayat Emeklilik ve HSBC Türkiye’de görev alan Uçtu, son 3 yıldır Media Saturn Holding bünyesinde Media Markt Türkiye’de, sırasıyla Marka ve Kurumsal İletişim Departman Müdürlüğü ve Pazarlama Grup Müdürü görevlerini üstlenmişti. 
ETİKETLER : 1073 Media Markt

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN