İnsan Kaynakları 09 ŞUBAT 2015 / 07:54

Microsoft’ta iki atama

Microsoft Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Kanal Pazarlama Direktörü Sarper Saraçoğlu Microsoft Türkiye'ye Perakende Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Sarper Saraçoğlu, Microsoft Orta Doğu ve Afrika Bölgesi sorumluluğu öncesinde,  PepsiCo Beverages, Frito Lay ve Marsa Kraft Foods şirketlerinde satış, pazarlama ve strateji geliştirme alanlarında 15 yıllık tecrübeye sahip.
Bu görevi 2012’den beri yürüten İpek Baykurt ise Microsoft Ortadoğu ve Afrika Bölgesi İş Geliştirme Müdürü KOBİ Segmenti sorumlusu olarak atandı. Microsoft Türkiye’de 2004 yılında Orijinal Ürün Üreticileri Departmanı’nda Dağıtım Yönetimi ve İş Geliştirme alanlarından sorumlu olarak göreve başlayan Baykurt, 2006’da Sistem Üreticileri Direktörü olarak görev yaptı. 2009 yılında KOBi Segmenti Departmanında yöneticiliğe geçen Baykurt, 2011 yılında Müşteri ve İş Ortağı Memnuniyeti ve İş Yönetiminden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu. Baykurt, Kasım 2012’den beri Microsoft Türkiye'de Perakende Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev yapıyordu.
ETİKETLER : 1008

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN