İnsan Kaynakları 23 EKİM 2011 / 16:26

Microsoft’ta yeni atamalar

Microsoft Türkiye’de içeriden ve dışarıdan yeni atamalar yapıldı. Murat Yağcı Platform Stratejileri Yöneticisi olarak görev alırken, Behice Funda Kurumsal İletişim Müdürü olarak Microsoft Türkiye ekibine katıldı.
2009 yılının Aralık ayından bu yana Microsoft Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapan Yağcı Microsoft Türkiye ailesine 2002 yılının Ağustos ayında Pazarlama İletişimi Uzmanı olarak katıldı. Behice Funda, iş hayatına Milliyet Dergi Grubu’nda başladı. 9 yıllık gazetecilik ve yayıncılık deneyiminin ardından 6 yıl boyunca iletişim danışmanlığı alanında çalışmalarını sürdüren Funda, birçok alanda danışmanlık yaptı. Funda, Microsoft Türkiye ailesine katılmadan önce Bayraktar Grubu’nun kurumsal iletişim müdürü olarak görev yapıyordu.
ETİKETLER : Sayı:843

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN