İnsan Kaynakları 23 ARALIK 2013 / 08:16

Mike Weston, Cisco’nun Ortadoğu ve Türkiye Başkan Yardımcısı oldu

Cisco, Mike Weston’ın Ortadoğu ve Türkiye Operasyonları Başkan Yardımcısı olarak atandığını duyurdu. Şirket için önemli bir küresel büyüme olanağı doğuracak bu pozisyon, aynı zamanda Cisco’nun bölgeye olan güveninin ve bağlılığının da altını çizdi. Weston, Cisco’nun Gelişmekte Olan Bölgeler Kıdemli Başkan Yardımcısı Duncan Mitchell’a bağlı olarak çalışacak ve Türkiye ile birlikte Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Körfez Bölgesi ve Doğu Akdeniz ülkelerindeki faaliyetlerden sorumlu olacak.
Cisco’nun stratejik partneri IBM’de 14 yılı aşkın süre ile hizmet veren ve şirketin yazılım grubunda da çeşitli görevler üstlenen Weston, 2007 itibariyle başkan yardımcılığına, yakın zamanda ise Küresel Teknik Servisler biriminin küresel satıştan sorumlu başkan yardımcılığına getirildi. IBM’den önce Birleşik Krallık’ta büyük bir finans kurumunun veri merkezinde yöneticilik yapan ve ardından CA’de yazılım satışında görev alan Weston, kariyerine İngiliz futbol takımı Coventry City’de profesyonel futbol oyuncusu olarak başlamıştı.
ETİKETLER : Sayı:951

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN