İnsan Kaynakları 22 TEMMUZ 2012 / 15:27

Miray Endican Kuşak Invenion’da

Finans ve telekom sektörlerindeki deneyimi ile dikkat çeken Miray Endican Kuşak, Inveon’un Strateji ve Ürün Geliştirme Müdürü olarak atandı.
Profesyonel iş yaşamına 2005 yılında Finansbank’ta başlayan Kuşak, burada çeşitli kredilendirme faaliyetlerinde bulundu ve şube yönetimi için ticari bölgede görev aldı.
Kariyerine 2009 yılına dek Borusan Telekom’da Kurumsal Ekip Lideri olarak devam eden Kuşak, sonrasında Vodafone iş geliştirme, pazarlama operasyonları ve yeni ürün geliştirme ekiplerinden olan mobil finansal servisler bölümlerinde görev yaptı.
Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlayan Kuşak, İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası Finans Bölümü’ndeki yüksek lisans eğitimine devam ediyor.
ETİKETLER : Sayı:881
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN