İnsan Kaynakları 03 OCAK 2010 / 23:00

Monster ve Acıbadem’den ‘Kariyerim Güvende’

Türkiye’de www.monster.com.tr sitesiyle hizmet veren çevrimiçi kariyer sitesi Monster, Türkiye’nin öncü sigorta şirketlerinden Acıbadem Sigorta ile güçlerini birleştirerek çalışanların kariyerini güvenceye altına almayı hedefliyor. Monster, Acıbadem Sigorta işbirliğiyle çalışanlara yeni bir kariyer sigorta paketi sunuyor: ‘Kariyerim Güvende’.  Bu sigorta paketiyle çalışanlar, işsiz kalsalar dahi ödedikleri Monster üyelerine özel indirimlerle hazırlanan uygun primler doğrultusunda yaşam standartlarını düşürmeden hayatlarına devam edebiliyorlar. Üstelik bu sigorta paketindeki ödemeler; sadece aylık telefon faturaları, ADSL, elektrik, su faturaları, kira ve mutfak harcamaları gibi çalışanların temel giderleriyle sınırlandırılmıyor.
Çalışanlar eğitim ve diğer farklı ihtiyaçları için de kullanabilecekleri bu sigorta paketiyle işsiz kalsalar dahi sahip oldukları standartlarını sürdürebiliyorlar. Monster üyelerine özel olarak hazırlanan ‘Kariyerim Güvende’ isimli işsizlik sigorta paketini alanlar, Acıbadem Sigorta’nın sunduğu teminatlardan faydalanma şansına sahip olacaklar.  ‘Kariyerim Güvende’ sigortasını yaptıran Monster üyeleri, bir iş yerinde çalışırken istem dışı işlerini kaybettikleri durumda, işsiz kalmaları nedeniyle uğradıkları gelir kaybını teminat limitleri dahilinde güvence altına alabilecekler. Aylık işsizlik teminatı, çalışanların aylık net gelirine göre belirlenecek.
ETİKETLER : Sayı:752

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN