İnsan Kaynakları 26 ŞUBAT 2014 / 16:48

Murat Mediçeler yeni görevine başladı

Bilişim sektörünün deneyimli isimlerinden Murat Mediçeler, VMware’in Türkiye Ülke Müdürü oldu.

VMware Türkiye Ülke Müdürlüğü’ne, bilişim sektörünün deneyimli isimlerinden Murat Mediçeler getirildi. Mediçeler, bilişim sektöründe yerel ve bölgesel deneyimi ile bundan böyle VMware’in bölgedeki iş stratejisini yönetmek, Türkiye pazarında büyümek ve şirketlerin buluta olan yolculuklarını hızlandırmak için çalışacak.

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü mezunu Murat Mediçeler, daha önce Dell, Sentim ve Teknoser’in de aralarında bulunduğu şirketlerde satış ve hizmet alanlarında çeşitli üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. Haziran 2006’da Gelişmekte Olan Bölgeler Servis Müdürü olarak Dell’e katılan Mediçeler; Türkiye, İsrail, Romanya, Macaristan, Ukrayna ve Bulgaristan’da da Dell markalı servis ağını kurdu. Ağustos 2010’da Dell Türkiye Genel Müdürlüğü’ne atandı. Mediçeler’in Genel Müdürlüğü döneminde Dell’in Türkiye’deki iş hacmi 3 yılda 3 kat büyüdü.

VMware Akdeniz Bölgesi Direktörü Shmulik Antebi, “Murat Mediçeler’in VMware Ülke Müdürü olarak aramıza katılmasından dolayı çok heyecanlıyız. Yaşadığımız, herşeyin birbirine bağlandığı dünyada, BT hızla şirketlerin yenilikçi olabilmeleri ve pazarda rekabet avantajı yakalamaları için en önemli etken haline geliyor. Bilgisi ve sektör deneyimi ile Murat Mediçeler’in, VMware’in Türkiye’deki müşterilerine mobil bulut çağında rehberlik etme ve Hizmet Olarak BT’ye geçişlerinde yardımcı olacak bir rol oynayacağına inanıyoruz.” dedi.

VMware Türkiye Ülke Müdürü Murat Mediçeler de: “Türkiye’deki şirketler her geçen gün içinde yer aldıkları rekabetin yüksek olduğu pazarların taleplerine daha etkin bir şekilde cevap verirken, BT için de rekabette avantajı sağlayacak büyük bir fırsat ortaya çıkıyor. Sanallaştırma ve bulut bilişim gibi etkinliği artıracak en önemli iki teknolojiyi şirketlere sunan VMware’de çalışmaya başlamaktan heyecan duyuyorum” diye konuştu.
ETİKETLER : Murat Mediçeler VMware

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics