İnsan Kaynakları 23 EYLÜL 2013 / 23:06

Mustafa İçil Google'dan ayrıldı

Mustafa İçil Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgelerinin Pazarlama Müdürlüğü görevinden ayrılıyor.
Mustafa İçil Google  Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgelerinin Pazarlama Müdürü pozisyonundan ayrılıyor. Google'da geçen 6 yıllık dönemini gurur verici, inovatif, ödüllü projeler ve güzel anılarla dolu olarak tanımlayan İçil önümüzdeki aydan itibaren stratejik pazarlama ve marka yönetimi üzerine yapacağı seminer, eğitim ve danışmanlık çalışmalarına ve kariyer koçluğuna odaklanacağını açıkladı.

Google' da daha önce Yunanistan ve Türkiye yerel Pazarlama Müdürlüğü görevinde yaklaşık 2, 5 yıl çalışan İçil,  kariyerinin Google'da geçirdiği 6 yılından önce   Apple'da Pazarlama Müdürü olarak , daha önce 6 yıl Microsoft'ta Yardımcı Ürün Pazarlama Müdürü ve 3 yıl da Sistem Mühendisi olarak görev almış.

 

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN