İnsan Kaynakları 04 TEMMUZ 2010 / 18:00

Mutlu gelecekte üçüncü etap

Yenibiris.com ve Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) işbirliğiyle geliştirilen “Mutlu Gelecek Projesi”nin üçüncü etabı başladı. Proje kapsamında, en az 2 yıllık iş deneyimi olan ve projeye katılmaya hak kazanan Yenibiriş.com üyelerine ücretsiz koçluk hizmeti sunuluyor. Birinci ve ikinci etaplarında toplam 4 bin 604 başvuru gelen programda, 53 koç 179 kişiye koçluk hizmeti verdi.
Uzun soluklu bir proje olarak tasarlanan “Mutlu Gelecek Projesi”nin üçüncü etabına katılmak isteyen Yenibiris.com üyelerinin, www.yenibiris.com/mutlugelecek adresine girerek öncelikle hizmet almak istedikleri koça başvuruda bulunmaları gerekiyor.
Öncelik sırasına ve koçlar tarafından sorulan sorulara verdikleri yanıtlara göre değerlendirilerek seçilen üyeler, 3 ay boyunca en az 6 seans destek alma fırsatına sahip oluyorlar.
ETİKETLER : Sayı:778
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN