İnsan Kaynakları 09 EYLÜL 2017 / 17:31

Mynet’te üç yeni görevlendirme

Mynet.com’un İçerikten Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Şebnem Sezen Çomoğlu getirildi. Mobil telekom çözümleri alanında 14 yıllık tecrübeye sahip Çomoğlu, 30’u aşkın internet hizmeti ve mobil servisleri bulunan Mynet.com’un sıcak haber ve aylık 100 milyonluk video izlemesine ulaşan mynet kadın, mynet yemek gibi servis ve kategorilerinin topluluk ve içerik yönetiminden sorumlu olacak. Mynet’in bünyesindeki video prodüksiyon ekibinin içerik üretimini de Çomoğlu yürütecek, yönetimindeki “Content Studio” ekibi ile tüm platformlardaki native reklam projeleri için aracılık edecek. 2003 yılında İstanbul Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimi Bölümü’nden mezun olan Şebnem Sezen Çomoğlu, 2004 yılında başladığı kariyerine DONE, 7Story gibi firmalarda ürün ve iş geliştirme alanlarında çeşitli görevler üstlenerek devam etti. Pazarlama, ürün geliştirme ve iş ortakları yönetimi konularında uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip Çomoğlu, Avea ve Turkcell’de çeşitli üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. Çomoğlu, fizik ve astrofizik bilimi alanında master derecesine de sahip.
Mynet.com’da markalara özel içerik ve kreatif uygulamalar üreten Content Studio’nun ekip liderliğine ise Orsan Erksoy atandı. Erksoy, Mynet’in editöryel ekiplerinin deneyimlerini kullanırken, Mynet Prodüksiyon Stüdyosu’nda dijital sosyal dünyaya uygun markalı mikro native video içerikleri oluşturulmasının da liderliğini üstlenecek. İnteraktif medya kanallarında planlama ve entegre pazarlama çalışmalarıyla birlikte, Yaratıcı Medya Stratejileri ve Uygulanabilir Yaratıcılık gibi alanlarda 20 yıllık tecrübeye sahip olan Erksoy, daha önce uluslararası medya satın alma şirketleri OMD, MindShare and MediaCom gibi firmalarda çeşitli yöneticilik görevlerini üstlenmişti.
Öte yandan, Mynet.com’un Gelirlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı da Levent Karabeyoğlu oldu. Dijital satış ve pazarlama, mobil pazarlama ve e-ticaret alanlarında uzmanlığa sahip Karabeyoğlu, şirketin direkt satış, programatik reklamcılık, native reklamcılık, işbirlikleri gibi gelir alanlarından sorumlu olacak. 1992 yılında Saint Benoit Lisesi’ni bitiren, 1996 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nden mezun olan Levent Karabeyoğlu, son olarak Akbank’ta Dijital Satış ve Pazarlamada VP olarak görev yaptı.  
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics