İnsan Kaynakları 30 OCAK 2011 / 18:00

NetApp University, iş ortakları için İstanbul’da

NetApp, küresel bir eğitim kurumu niteliğinde olan NetApp University’yi Türkiye’deki iş ortakları ile buluşturuyor. NetApp University, son kullanıcıları, iş ortaklarını ve şirket çalışanlarını NetApp veri depolama teknolojileri ve çözümleri ile ilgili eğitmek, birer NetApp profesyoneli olmalarını sağlamak amacıyla kuruldu. NetApp University, “NetApp Professional Services Certified Partner Program” kapsamında gerekli olan bilgi ve uygulama becerisini kazandırmayı amaçlıyor ve NetApp dünyasındaki profesyonellerin kariyerlerinde gerekli olan bilgi ve tecrübeyi sağlıyor. İş ortaklarının eğitim programlarına oldukça ilgi gösterdiğini dile getiren NetApp Türkiye Kanal Müdürü Soner Cesur şunları kaydetti: “İstanbul’da gerçekleşecek olan NetApp University eğitim programı bizler ve iş ortaklarımız için oldukça önemli. Amacımız iş ortaklarımıza yatırım yaparak onlara yeni iş alanları yaratabilmek ve maksimum verimi alabilmelerini sağlamak. NetApp University tarafından atanan sertifikalı eğitmenlerin vereceği bu eğitim sonrası, iş ortaklarımız alanlarında uzman birer profesyonel olacaklar. Türkiye BT pazarına değer sağladığını düşündüğümüz bu ve benzeri programlar ile iş ortakları ekosistemimizin uzmanlıklarını artırmaya devam edeceğiz.”
1 Şubat ve 8 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek olan programlar için tüm iş ortakları NetApp Türkiye’ye ön kayıt yaptırabilecekler.
ETİKETLER : Sayı:806

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN