İnsan Kaynakları 21 MART 2010 / 18:00

Netsis’te iki genel müdürlü dönemNetsis2Netsis Genel Müdürlüğü’ne; teknolojiden, tasarımdan ve üretimden sorumlu genel müdür yardımcısı Göksel Üçer ile satış ve hizmetlerden sorumlu genel müdür yardımcısı Timur Turgutlu atandı. Üçer ve Turgutlu, aynı zamanda Netsis’in iştirakleri olan Genport, Netle, Netce ile Netsis’in ortaklığı bulunan İran, Ukrayna ve Mısır’daki şirketlerde de eş-CEO olarak görevlerini yürütecekler.
Şirketin kurucusu ve 19 yıllık
genel müdürü Murat Ihlamur ise yönetim kurulu başkanı olarak çalışmalarını sürdürecek. Ihlamur, Netsis ve grup şirketlerinin büyüme planları ve yeni yatırımlarını yönlendirecek. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre; bu oluşumla Netsis’in, holding yapısına doğru gidişte hedeflenen organizasyonun yönetimsel altyapı hazırlıklarını tamamladığı belirtiliyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN