İnsan Kaynakları 18 MAYIS 2015 / 09:10

NewCo Festivali şimdi de İstanbul’da

Dört sene önce Silikon Vadisi‘nde başlayan ve New York, Detroit, Las Vegas gibi Amerika şehirlerinden Avrupa’nın Londra, Barcelona gibi şehirlerine yayılan NewCo Festivali, girişimcileri, üniversite öğrencilerini, yeni mezunları ve yeni kariyer arayışında olanları 10 Haziran’da İstanbul‘da buluşturacak. ist.newco.co sitesi üzerinden başvurulabilen festival çerçevesinde, 50 farklı şirket, 10 Haziran 2015 günü takvimde gösterilen saatlerde “1 Saatliğine” kapılarını festival katılımcılarına açacak. Her marka, kendi saat diliminde farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak.

50 farklı markanın ev sahipliği yapacağı NewCo Türkiye festivaline katılanlar, yakından tanımak istedikleri markaların ofislerini ziyaret etme, şirket CEO’ları ile tanışma ve kariyer hikâyelerini kurucularından dinleme imkânı bulacak. NewCo Türkiye Genel Koordinatörü Timur Çataklı, “Özellikle İstanbul dışından festivale çok yoğun bir talep var” dedi. Festivale evsahipliği yapacak şirketlerse şunlar:

3Dörtgen, Bankalararası Kart Merkezi, BiTaksi, BlaBlaCar, Dekatlon Buzz, Dora Telekomünikasyon, FIT Solutions, Ford Otosan, Galata Business Angels, Garanti Bankası, GittiGidiyor, Havas, Hürriyet, Ideasoft, ITU ARI Teknokent, iyzico, Kariyer.net, Logo Business Solutions, Markafoni, Mentornity, mobilike, Mobven, Monitise, Mutlu Mikrop, n11.com, Netmarble Turkey, Paraşüt, Pharos Digital, Project House, Promoqube, Riot Games Türkiye, Shopi go, Sociomantic Labs, Superonline, Tasit.com, tmob, TOBB İstanbul Genç Girişimciler Kurulu, Türk Ekonomi Bankası, Türk Hava Yolları, Uber, Userspots, Vestel LED Aydınlatma, Vestel Teknoloji Çözümleri, Vodafone, Volt, Webrazzi, Yemeksepeti ve Zomato.

 
ETİKETLER : 1022

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics