İnsan Kaynakları 08 NİSAN 2013 / 14:49

Nexum’a yeni BT yöneticisi

Türkiye’de yazılım ihracatı gerçekleştiren ilk 10 şirket arasında yer alan Nexum’da Bilgi Teknolojileri Yöneticiliği görevine Engin Tavşanlı getirildi.

Türkiye’nin önde gelen kurumlarında üstlendiği görevlerle 20 yıllık deneyime sahip olan Tavşanlı, Nexum’da IT politika ve stratejilerinin belirlenmesi, yazılım, donanım ve network altyapı uygulamalarının planlanması ve yönetilmesinden sorumlu olacak. Engin Tavşanlı Nexum’da bilgi teknolojileri alanındaki gelişimi daha da hızlandırabilmek, yenilikçi yaklaşımları ve teknolojileri farklı sektörlerdeki çözümlere uygulamak için de çalışmalar yürütecek.

Ege Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden 1989 yılında mezun olan Engin Tavşanlı 1992 - 1997 yılları arasında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde eğitimine devam etti. İngilizce ve Almanca bilen Engin Tavşanlı halen Bilgi Üniversitesi’nde yüksek lisans programına devam ediyor.

1992 - 2008 yılları arasında Yapı Kredi Bankası Veritabanı Yönetim Departmanı’nda Bölüm Yöneticisi olarak görev yapan Tavşanlı, 2008 - 2012 yılları arasında IT Sistem Operasyon Bölüm Müdürü olarak çalıştı.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN