İnsan Kaynakları 13 MAYIS 2016 / 17:31

Ofis tutmak artık zor değil

Son dönemde özellikle start-up’lar ve freelancer’ların tercihi olan sanal ofisler, ayda ortalama 500 TL’ye kiralanabiliyor. Hazır ofis ve sanal ofis sektöründe faaliyet sunan Plaza Cubes’un İstanbul ve Ankara’daki lokasyonları, tek kişi ya da küçük bir ekiple dahi plazada iş adresi sahibi olmayı sağlıyor. Telefonların cevaplanması, kargo teslimatı, lounge alanı ve networking gibi imkanlar da bu yapıda yerini alıyor. Plaza Cubes ortaklarından Süleyman Çoruh, sanal ofis hizmetlerinden yararlanan bine yakın müşterileri olduğunu söylerken, “’Siz işinizi yönetin, biz ofisinizi’ mottosu ile çalışıyoruz. Profesyonel biçimde yönetilen plaza ofislerinde, müşterilerimiz işlerine odaklanabiliyorlar” bilgisini verdi. 
Sanal ofis konsepti, çalışma alanının yanında firma ya da kişiler için yasal iş adresi olarak Plaza Cubes’un 9 lokasyonundan birini sunuyor. Herhangi bir plazada ofis tutma imkanının yanında, mesai saatlerinde firma adıyla telefonları cevaplayan, yabancı dil bilen profesyonel bir ekip de mevcut. Kargo ve yasal tebligatlar müşterilerin adına teslim alınıp ilgiliye bildiriliyor, ofis ve toplantı odası kullanımı sağlanıyor. Plaza Cubes’un sanal ofisleri Maslak Sun Plaza ve Spring Giz Plaza’da, Levent Metrocity’de, Ümraniye Akkom Office Park’ta, Ataşehir Palladium Tower’da ve Ankara Çukurambar’daki The Paragon ile Söğütözü’ndeki Via Flat’te yer alırken, yakında İstanbul Şişhane’de Bilsar Binası ve Kağıthane Papirus Plaza’da da hizmet verilecek. 
ETİKETLER : 1072 Plaza Cubes
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN