İnsan Kaynakları 12 ŞUBAT 2014 / 11:14

Öget Kantarcı GittiGidiyor.com’da

eBay'in Türkiye iştiraki GittiGidiyor.com’da Satış Direktörlüğü görevine Öget Kantarcı atandı. Sektörün deneyimli isimlerinden Kantarcı, Otto Group’ta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

eBay’in Türkiye iştiraki GittiGidiyor.com’da Satış Direktörü olarak görev yapacak olan Öget Kantarcı, lisans eğitimini Koç Üniversitesi Sosyal Bilimler bölümünde tamamladı. Profesyonel hayatına 2000 yılında Peugeot Otomotiv’de Filo Satış Danışmanı olarak başlayan Kantarcı, Turkcell’de Kurumsal Satış Müdürlüğü görevinin ardından e-ticaret sektörüne estore.com.tr’de Satış ve Operasyon Müdürü olarak adım attı. 2009 yılından bu yana Otto Group bünyesinde Limango, Arabulvar ve OGLI markalarının Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Öget Kantarcı, kariyer hayatını GittiGidiyor.com’un Satış Direktörü olarak sürdürecek.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN