İnsan Kaynakları 16 ŞUBAT 2015 / 07:26

Ortopedik ürünlerle ofiste ağrılara son!

Tüm günü masa başında ve bilgisayar karşısında oturarak geçiren ofis çalışanlarının en sık karşılaştığı meslek hastalıkları arasında da bunun bir sonucu olarak bel, boyun ve sırt ağrıları geliyor. Buna karşılık, çalışanların ofislere uygun ortopedik ürünleri kullanarak çalışma alanını sağlıkları için uygun hale getirme imkanları da var.

İnternetteki ofis marketi Avansas.com, satış verileri üzerinden hangi ortopedik ofis ürünlerinin daha fazla tercih edildiğini, ortopedik ürünleri en çok tercih eden illeri ve sektörleri belirledi. Bu verilere göre, Türkiye genelinde en çok tercih edilen ortopedik ofis ürünlerinin başında ayak desteği, bel yastığı ve sırt desteği geliyor. Bu ürünlerin en çok tercih edildiği iller ise iş hayatının merkezi İstanbul, Ankara ve İzmir. Bu illeri Antalya, Bursa ve Kocaeli izliyor.

 
ETİKETLER : 1009

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN