İnsan Kaynakları 30 NİSAN 2017 / 11:35

Otomatik katılım eğitimleri sürüyor

NN Akademi tarafından 17-18 Mart arasında otomatik katılım uygulamasıyla ilgili eğitim düzenlendi. NN Hayat ve Emeklilik çalışanlarının operasyonel süreçlerle ilgili bilgilendirildiği eğitimde, çalışanlara operasyonel süreçler, tahsilat süreçleri ve otomatik katılım fonları ile ilgili bilgilendirmeler yapılırken, satış yöneticileri, otomatik katılım için oluşturulan kurumsal portal şirket girişlerinin online ortamda nasıl yapıldığını uygulamalı olarak deneyimlediler. NN Hayat ve Emeklilik Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Metin Gül de çalışanlara bilgi verirken, şunları söyledi:
“Emeklilik konusunda bilgi birikimi ve deneyim, mevcut müşterilerimizin bizi tercih etme ve bize güvenme sebeplerinin başında geliyor. Otomatik katılımın ikinci kademesi için operasyonel süreçlerimizde sistemsel geliştirmelerimizi tamamladık. Böylece müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya devam edeceğiz.”
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN