İnsan Kaynakları 28 KASIM 2015 / 15:43

Oysa girişimciliğin yaşı yoktur…

Kendi geliştirdiği “Yatırım + Kuluçka Merkezi” modeliyle girişimcilere yepyeni ufuklar sunan ve pek çok projeyi bünyesinde barındıran GD Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Duyarlar, Türkiye’deki girişimcilik ortamını değerlendirdi. Buna göre, 30 yaşın üzerindeki kişiler çeşitli nedenlerle girişimciliğe sıcak bakmıyor. GD Holding’in kuluçka merkezine ulaşan bin 500 civarındaki projenin yüzde 95’inin 30 yaş altı girişimcilerden olduğunu vurgulayan Gökhan Duyarlar, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Türkiye’de girişimcilik çok popüler ve sürekli gündemde, ama 30 yaşın üzeri kişiler girişimciliğe sıcak bakmıyorlar. Çünkü çeşitli nedenlerle risk almaktan çekiniyorlar. Bizim modelimiz hem sunduğu desteklerle hem de projeleri gelir getirebilecek aşamaya hızla taşıması sayesinde riskleri ortadan kaldırıyor. Gençlerimiz kadar, iş dünyasında yoğun deneyim sahibi 30 yaş üzeri girişimcilere de kapılarımız açık.”
 
ETİKETLER : 1048
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN