İnsan Kaynakları 21 MART 2010 / 18:00

PAGEV üyelerine Secretcv.com’dan avantaj

Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV), sektör şirketlerinin eleman ihtiyacının karşılanmasına yönelik olarak Secretcv.com ile işbirliği yaptı. Yapılan işbirliği sayesinde, PAGEV üyesi şirketler artık tüm eleman arayışlarında Secretcv.com’u kendilerine özel fiyatlar ve sadece PAGEV üyesi şirketler için hazırlanan paketler ile birlikte kullanma şansına sahip olacaklar. PAGEV üyesi plastik şirketleri ayrıca Secretcv.com’da yayınlanan tüm iş ilanlarını eş zamanlı olarak www.pagev.org.tr adresinden de takip edebilecekler.
Secretcv.com ile yapılan işbirliği, PAGEV’in yanı sıra kardeş kuruluşu Plastik Sanayicileri Derneği (PAGDER) üyelerini de kapsayacak. PAGEV Başkanı Selçuk Aksoy, Secretcv.com ile yaptıkları işbirliğinde amaçlarının, plastik sektörünün iş ve eleman ihtiyacını karşılamak ve sektörün insan kaynağı kalitesini artırmak olduğunu söyledi. Aksoy, sektörün yetişmiş eleman ihtiyacının karşılanmasında, doğru kişilerin doğru işlere yerleştirilmesinde ve insan kaynağının profesyonel bir şekilde yönetilmesinde PAGEV ve Secretcv.com’un önemli bir misyon
üstlendiğini belirtti.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN