İnsan Kaynakları 26 MART 2013 / 14:30

Paypal'de görev değişikliği

PayPal’da Yeni Büyük Avrupa genel müdürlüğü görevine atanan Stanley Wachs, İskandinavya, Orta ve Doğu Avrupa ve Türkiye’den sorumlu olacak. 


Wach yeni iş modelleri ve ödeme ürünleri geliştirme, bankalar ve ödeme ağlarıyla stratejik ilişkiler kurma konusunda deneyime sahip. Wachs, PayPal’ınbölgesel iş stratejisi, yeni işbirlikleri ve satış stratejisini yönetecek. Aynı zamanda şirketin İskandinavya, Orta ve Doğu Avrupa ve Türkiye’nin hızla büyüyen yerel ve sınır ötesi ticaret pazarlarındaki coğrafi erişimini artırmanın yanı sıra PayPal’in çevrimiçi ve mobil ödeme lideri haline gelmesinden sorumlu olacak.

Stanley Wachs yeni görevini şu şekilde değerlendirdi:
“Böylesine büyük bir potansiyele sahip bölgede PayPal’in stratejisini uygulamak için heyecanlıyım. PayPal, büyüme için mükemmel olanaklara sahip ve daha fazla ülkeye ulaşmak için bu olanaklardan faydalanacak. PayPal’ın inanılmaz ivmesini daha fazla pazara yönlendirmeye devam edeceğiz. 2012 bizim için olağanüstü bir yıl oldu ve kendisini paranın geleceğini yaratmaya ve dünyanın alışveriş ve ödeme şeklini değiştirmeye adamış bu yetenekli ekibin bir parçası olduğum için mutluyum.”

Stanley Wachs, PayPal’a 2011 yılının Kasım ayında Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Strateji ve İş Geliştirme Müdürü olarak katıldı. PayPal’e katılmadan önce Wachs, şirketin küresel genişlemesine katkıda bulunduğu iş geliştirme ve bölgesel yönetim rolleri üstlendiği Western Union’da çalıştı. European Business School’dan mezun olan Stanley Wachs, INSEAD Uluslararası Yönetici Programı’nı tamamladı.
ETİKETLER : PayPal Stanley Wachs