İnsan Kaynakları 18 EYLÜL 2015 / 15:14

Pazarlamada dijitalleşerek fark yaratın

IAB Türkiye’nin Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi işbirliğiyle gerçekleştirdiği “Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı”, beşinci kez başlıyor. Bu dönem “#Dijitalleşin” başlığı altında düzenlenecek, sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak insan kaynağı oluşumuna destek vermek amacıyla tasarlanan programda yeni dönem dersleri 24 Ekim - 26 Aralık arasında yapılacak.

Eğitimin son günü olan 26 Aralık’ta ise katılımcılara bilgi verilecek ve kendilerinden bir kampanya fikri geliştirmeleri istenecek. Dijital pazarlamayı öğrenmek isteyen tüm sektör profesyonellerine ve üniversiteden yeni mezun olanlara açık olan sertifika programı, katılımcılara staj ve networking gibi imkânlar da sunuyor.

Eğitimler Cibali Kampüsü’nde

Toplam 10 hafta sürecek olan 5. Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı’nda dersler, her cumartesi günü 10.00 – 17.00 saatleri arasında Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde yapılacak. Ayrıntılı bilgi www.iabdijitalpazarlamailetisimi.org sitesinde yer alırken, kayıt yaptırmak için www.khas.edu.tr sitesine başvurulabilecek.

4. Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı’nda, geçen dönemlerde olduğu gibi bu dönem de her biri konularında uzman eğitmenler tarafından işlenecek konu başlıkları ise şöyle sıralanıyor: Türkiye’de Dijital Medya Sektörüne Genel Bakış, Display Reklamcılık, Online Video ve IngameAdvertising, Mobil, Sosyal Medya, Tüketici ve Pazarlama Deneyimi, Performans Pazarlaması, Content Marketing ve Programatik ile Dijital Kampanya Stratejisi.

 
ETİKETLER : 1039

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics