İnsan Kaynakları 27 MAYIS 2017 / 16:20

Perakende odaklı eğitimde buluşuldu

Mikro Yazılım, perakende sektörüne yönelik ürünlerini, çözümlerini ve bu sektördeki güncel gelişmeleri, 4-5 Mayıs’ta iş ortaklarına yönelik eğitimle kapsamlı biçimde ele aldı. Böylece 150 katılımcı da güncel bilgileri alabilmek için 2 günlük eğitim kampına girdi. İstanbul Sheraton Grand Ataşehir Hotel’de düzenlenen eğitime, Mikro Yazılım’ın tüm Türkiye çapında hizmet veren iş ortaklarından yaklaşık 150 kişi katılım gösterdi. Mikro Yazılım Teknik Destek Departmanı tarafından 4 kişilik uzman kadro ile iki tam gün olarak verilen eğitim müfredatı kapsamında, özellikle Mikro Yazılım’ın güncel ürün ve çözümleri teknik olarak katılımcılara uygulamalı ve etkileşimli olarak anlatıldı. Eğitimin başlıca konuları şöyle sıralandı: 
  • Mikro KEP (Kayıtlı Elektronik Posta)
  • Akaryakıt İstasyonları Yönetimi
  • Market-Mağaza Yönetimi
  • Promosyon Yönetimi
  • MikroShop/MikShop
Mikro Yazılım Genel Müdürü Alpaslan Tomuş, perakende sektöründe de lider oyunculardan biri olduklarına dikkat çekerek, ürün odaklı eğitimlerinin beklediklerinden daha yoğun ilgi gördüğünü belirtti. Tomuş, eğitim programlarının her ay farklı bir ürün grubuna odaklı biçimde devam edeceğini ve her eğitimde katılımcılara güncel ürün ve çözümlerle ilgili teknik bilgiler verileceğini belirtti.
 
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN