İnsan Kaynakları 19 ARALIK 2010 / 18:00

Pijamalı eğitime herkes davetli

2010 yılının başında hızlı oku programının dağıtıcılığını üstlenen Gören Bilgisayar, şimdi de çevrimiçi kişisel eğitim programlarına başlıyor. Pijamalı eğitim adını verdikleri programda hızlı okuma, hafıza teknikleri, koçluk ve diksiyon dersleri Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında, evden, çevrimiçi canlı
eğitimle alınabiliyor.
Gören Bilgisayar Genel Müdürü Cem Gören konuyla ilgili olarak bu kişisel gelişim eğitimlerini Türkiye ve dünya genelinde herkese ulaştırabilmek amacıyla çevrimiçi eğitim sistemine geçtiklerini belirtiyor.
Öğretmenin dersi canlı olarak sanal bir sınıfta anlattığı çevrimiçi eğitim sisteminde katılımcılar evden veya ofisten, istedikleri ortamdan etkileşimli olarak derse katılabiliyor. Gören Bilgisayar her ayın 15’inde bir sonraki ayın kişisel gelişim eğitimleri programını www.hizliokuyalim.com adresinden yayınlayacak.
ETİKETLER : Sayı:800
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN