İnsan Kaynakları 23 TEMMUZ 2016 / 14:20

Pisano Yazılım Kampı başladı

2014 senesinde dört bilgisayar mühendisi girişimci tarafından kurulan Pisano, sektöre yeni yazılımcılar kazandırmak için Pisano Yazılım Kampı’16 projesini hayata geçirdi. Pisano Kurucu Ortağı Özkan Demir de, “Hedefimiz bu kampı her yıl tekrarlayarak geleneksel hale getirmek” dedi.
3 aylık ön eleme döneminde kampa 845 kişi başvurdu. 11 Temmuz’da başlayıp 19 Ağustos’a kadar Pisano Zorlu Center ofisinde devam edecek kampa katılım hakkı kazanan adaylar ise Mert Ejder, Hanefi Önaldı, Merve Durdağı, Mahitap Tokpınar, Berkan Yavrı, Çağla Şenol ve Merve Güngör oldu. Pisano’nun eğitmenleri ve sektörün lider kuruluşlarından konuk eğitmenler ile adaylar 6 hafta boyunca kendilerini geliştirme imkanı bulacaklar. Detayların http://kamp.pisano.co/ sitesinde yer aldığı kampta tören ise 19 Ağustos’ta yapılacak.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN