İnsan Kaynakları 05 AĞUSTOS 2017 / 17:17

Profesyoneller için online hijyen eğitimleri

Eczacıbaşı Profesyonel bünyesindeki EP Akademi, “Uzaktan Eğitim Programı” ile eğitimlerini dijital platforma taşıdı. Eczacıbaşı Profesyonel Uzaktan Eğitim Programı; sektör profesyonellerinin ihtiyaçlarına uygun eğitim modülleri ile sürekli mesleki gelişim fırsatı sunarken, temizlik ve hijyen konularında verdiği temel bilgiler ve standartlar ile işletmelere hız ve maliyet tasarrufu sağlamayı hedefliyor.
Portalda; kimyasalların güvenli kullanımı, suyun önemi gibi profesyonel temizlik sektöründe çalışan herkesin bilmesi gereken temel konuları içeren Temel Bilgiler başlığı yer alıyor. Yüzey Hijyeni başlığı altında, başlıca yüzey ve zemin çeşitleri, yüzeylerin temizliği ve bakımında kullanılabilecek ürün tipleri, oda ve saniter alan temizliği gibi konular var. Mutfak Hijyeni ve Çamaşır Hijyeni başlığı altında ise endüstriyel mutfak ve çamaşırhanelerde kontrollü hijyenin sağlanması için dikkat edilmesi gereken hususlar yer alıyor. Eğitim sonrası katılımcılara bilgilerini test etme imkanı da sunan portal, geniş içeriği ile ihtiyacın dışındaki konularda da uzmanların bilgi edinmesini sağlıyor.
Eczacıbaşı Profesyonel Uzaktan Eğitim Programı’ndan; ev dışında faaliyet gösteren otel, restoran, yemek şirketi, alışveriş merkezi, hastane, okul, çamaşırhane gibi profesyonel işletmelerde, temizlik ve hijyen standartlarının sağlanmasından sorumlu tüm sektör çalışanları yararlanabiliyor. Programa erişim için bir bilgisayar, tablet ya da mobil cihaz yeterli. www.epakademi.com sitesi üzerinden sisteme kayıtla ulaşılabilen programda, çalışma alanına yönelik olarak belirlenen eğitim modüllerinin ve içeriklerin sistemde belirtilen zaman aralığında tamamlanması gerek. Sisteme kayıt olunduktan sonra modüller ve içerikler istenilen zaman ve yerde mobil cihazlar üzerinden görüntülenebiliyor. 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN