İnsan Kaynakları 22 NİSAN 2013 / 08:20

ProgressOkulu.Com Temmuz 2013 eğitimlerini duyurdu

Progress Software, uygulamalarını yüksek performans, üst düzey yönetilebilirlik ve düşük sahip olma maliyeti ile sunuyor. Bu uygulamalar ister şirket içi isterse bulutta yer alan ortamlarda, herhangi bir cihaz ve herhangi bir veri kaynağı ile uyumlu çalışabilecek kabiliyette, geliştirme, çalıştırma ve yönetme altyapısına sahip. ProgressOkulu.Com, 3 yılı aşkın süredir belirli bir kitleye çevrimiçi sunduğu Progress eğitimlerini gerçek ortama taşıyor. Şirket ilk eğitim takviminin duyurusunu geçtiğimiz aylarda yapmıştı. Kurucusu Kaan Verdioğlu eğitimlerle ilgili yaptığı açıklamada şu konulara değindi: “Progress Software, Türkiye pazarında bilinirliliği çok yaygın olmayan üst düzey teknolojilere sahip. Özellikle yenilikleri ve kabiliyetleri konusunda kaynak ve eğitmen sıkıntısı yaşanıyor. Bizler 3 yılı aşkın süredir kapalı bir kutu içerisindeki bu kitleye çevrimiçi ve yerinde eğitim hizmeti vererek bu bilgi kıtlığını aşmaya çalıştık ancak pazardaki bilgi talebinin bununla yetinemeyeceğimiz boyuta ulaştığını görüyoruz. Bu sebeple bu teknolojiyi kullanarak 30 kişilik bir BT kadrosunun yaptığı işi 3 kişilik bir çekirdek kadro ile ortaya koyan bu değerli topluluğun üyelerine daha yakın olmak adına Temmuz 2013 eğitim takvimimizi devreye alarak bilgiyi aşılamayı hedefliyoruz.”
ProgressOkulu.Com, düzenlenecek eğitimlerin tamamını en yeni teknolojilerine ayırarak, teorik bilgiyi pratiğe dökerek ve en büyüklerin yöntem ve stratejilerini, en değerli başarı hikayeleri ile katılımcılarına sunmayı planlıyor. Progress Software teknolojilerini kullananlar www.progressokulu.com adresinden gerekli ayrıntıları edinebilirler.
ETİKETLER : Sayı:918
YORUMLAR
Sedat ÇOLAK 22 NİSAN 2013 / 17:30 0 0
Bu iş için kesinlikle en doğru ve en kararlı isimlerin başında gelir Kaan Veerdioğlu... Eğitim stratejilerini yakından tanıdığım için sürekliliğinden de kesinlikle eminim.
Bu paralellikteki eksikliğin giderilme metodu ise gerçekten harika düşünülmüş. Kaan Bey size çok iş düşüyor. Kolaylıklar diliyorum.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics