İnsan Kaynakları 03 ARALIK 2013 / 10:10

Pronet Güvenlik’te yeni atama

Ekibini güçlendirmeye devam eden Pronet Güvenlik’te Bilgi Teknolojileri Veri Mimari Birim Yöneticiliği görevine Uğur Aladinler getirildi.

Deneyimli isimlerle tüm departmanlarda ekibini güçlendirmeye devam eden Pronet Güvenlik’te Uğur Aladinler Bilgi Teknolojileri Veri Mimari Birim Yöneticisi olarak atandı. Aladinler, Türkiye'nin Pronet Güvenlik’in İş Zekâsı ve veri ambarı alanındaki projelerinin yürütülmesinden sorumlu olarak görev yapacak.

1975 yılında doğan Uğur Aladinler lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü’nde tamamladı. Türk Ekonomi Bankası ile başladığı profesyonel kariyerine Siemens Business Services ve Bilmed ile devam eden Aladinler, daha sonra Vega Bilgisayar’da Proje Yöneticisi ve IBTECH’de İş Zekâsı Uzmanı olarak görev yaptı. Aladinler, Pronet Güvenlik ekibine katılmadan önce OBASE’de Kıdemli İş Zekâsı Danışmanı görevini sürdürüyordu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN