İnsan Kaynakları 21 EKİM 2017 / 17:23

PwC Türkiye büyüyor

PwC Türkiye’nin kadrosuna bu yıl tam 243 yeni mezun genç katıldı. Yaklaşık 4 bin başvuru arasından seçilen bu 243 kişinin yaş ortalaması 24 ve kadın oranı da yüzde 48.  Denetim, vergi ve danışmanlık hizmetlerinde işbaşı yapan yeni pırlantaları ile PwC Türkiye’nin kadrosu böylece bin 700 kişinin üzerine çıktı. İK’ya istikrarlı yatırım, çeşitliliğe verdikleri değer, profesyonel kadroya sundukları yurtdışı çalışma olanakları hakkında bilgi veren PwC Türkiye Başkanı Halûk Yalçın, “PwC’de, Nisan ayında başlayan ve yaklaşık 6 ay süren işe alım sürecinin sonuna geldik. 3 Ekim’den itibaren PwC Türkiye’de işbaşı yapan bu genç yetenekler, aynı zamanda 158 ülkede faaliyet gösteren 230 bin kişilik PwC dünyasının kapısından adımlarını attılar” dedi.
PwC Türkiye, her yıl Nisan ayında başlayan yeni mezun işe alım sürecinde üniversite öğrencileriyle doğrudan iletişime geçiyor. PwC Türkiye kariyer web sayfalarından yapılan başvuruların ardından gerçekleştirilen mülakatlarda yöneticilerle görüşen gençler, karşılıklı beklentilerini ve kariyer hedeflerini paylaşma imkanı buluyor. PwC Türkiye, yaklaşık 6 aylık yoğun mülakat dönemi sonrası yeni yetenekleri kadrosuna katıyor.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN