İnsan Kaynakları 04 MART 2013 / 08:22

RLC Günleri etkin katılımla gerçekleşti

Yıldız Teknik Üniversitesi YTÜ IEEE Öğrenci Kulübü, köklü etkinliği “RLC Günleri” ile öğrencilerle sektörü dokuzuncu kez bir araya getirdi. Sektörün en çok bilinen öğrenci etkinliği olma özelliğini taşıyan ve elektrik-elektronik sektörünün mercek altına alındığı RLC Günleri’nde aynı zamanda enerji, otomasyon ve otomotiv sektörleri de inceleniyor.
RLC Günleri 2005 yılında “Elektronik Günleri” adı altında “Sadece Derse Girerek Mühendis Olunmaz” sloganı ile başladı ve zamanla elektrik, elektronik, otomasyon sistemleri ve bilişim alanlarını da inceleyen geniş kapsamlı bir etkinlik haline geldi. Geçtiğimiz sekiz yıl katılımcı kitlesiyle birlikte profesyonelleşen bir yapıya sahip olan RLC Günleri, öğrenci, şirket ve akademisyen işbirliğine olanak sağlaması bakımından çok önemli bir yere sahip.
9. RLC Günleri’nde oturumlarla paralel olarak, konusunda uzmanlaşmış şirket ve isimler tarafından teknik eğitimler de verildi.
ETİKETLER : Sayı:911
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN