İnsan Kaynakları 31 MART 2014 / 14:00

Samsung'da "Tunç" atama

Meriç Tunç, Mart ayı itibariyle Samsung Electronics Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü olarak yeni görevine başladı.Doğu Akdeniz Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan ve lisans üstü eğitimini Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde İnsan Kaynakları Yönetimi üzerine yapan Meriç Tunç, profesyonel hayatına 1998’de Superonline’da İnsan Kaynakları Uzmanı olarak olarak başladı. Ardından 11 yıl (2001-2012) süresince Turkcell Grubu’nda insan kaynakları yönetiminin çeşitli kademelerinde görev alan Tunç, 2007-2012 yılları arasında Turkcell'in Ukrayna operasyonunda İş Destek Genel Müdür Yardımcılığı’nı üstlendi. 2008-2010 arası dönemde Ukrayna operasyonunun yanı sıra Belarus operasyonunda da eş zamanlı görev yapan Tunç, 2012 Temmuz ayından Samsung ailesine katıldığı güne kadar ise Yıldız Holding’te İnsan Kaynakları Direktörü olarak çalışmıştır.

İnsan kaynakları ve yönetimi konusunda sahip olduğu deneyimle, Samsung Electronics Türkiye “İnsan Kaynakları” operasyonlarına yeni bir soluk getirecek olan Meriç Tunç, Samsung’un hızla büyüyen insan kaynağının yüksek performansını ve sürdürülebilirliğini hedefleyen kurum kültürüne öncelik verecektir.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN