İnsan Kaynakları 27 MART 2016 / 13:52

Sanal gerçeklik ile staj ve yetkin İK’nın peşinde…

Netaş, üniversitelerdeki farkındalığını artırmak ve daha fazla stajyere fırsat sunmak için yeni bir projeye imza atıyor. 15 Mart’ta Netaş COOP Roadshow projesine başlayan şirket, bu kapsamda ilk etapta Bahçeşehir Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi ve Sabancı Üniversitesi’ni ziyaret edecek. Üniversitelerdeki panolara yazılacak “Netaş Dijital Geleceğe Taşır, Gel Sen de Katıl!” mesajıyla, öğrenciler şirketin tanıtılacağı etkinlik alanına çağırılacak. Standında tanıtım ve kayıt yapmanın yanı sıra Netaş, sanal gerçeklik gözlüğü ile öğrencilere 2 dakikalığına şirketi tanıtacak. 

Haziran 2014’te başlatılan Netaş COOP Uzun Dönem Staj Programı, öğrencilerin iş hayatına başlamadan önce sektörde deneyim sahibi olmalarını sağlıyor. Program çerçevesinde her yıl ortalama 150 stajyere fırsat tanınıyor. Netaş COOP Uzun Dönem Staj Programı; güz, bahar ve yaz olarak 3 dönemde devam ediyor.

Netaş İK’dan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Yasemin Akad, “COOP ile Netaş’a giren her 3 stajyerden 1’i, geleceğin Netaşlısı oluyor” derken, şu eklemeyi yaptı: “COOP mülakatlarıyla, kaliteli insan kaynağını, henüz mezun olmadan şirkete kazandırmış oluyoruz. Ar-Ge ekiplerimizden temsilciler de standımızda görev yaparak, öğrencilerin teknik sorularını yanıtlayacak.”
ETİKETLER : netaş 1065

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN