İnsan Kaynakları 22 AĞUSTOS 2010 / 18:00

SAP BusinessObjects eğitimleri başlıyor

Medyasoft, SAP Türkiye ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında SAP BusinessObjects eğitimlerine başlıyor. Medyasoft ve SAP işbirliği kapsamında sunulan
SAP Çözüm Akademisi, SAP iş ortaklarına, bağımsız danışmanlara ve SAP sertifikasyonuna yönelik yoğun eğitim arayan kişilere uygulamalı bir sınıf eğitimi sunuyor. Bu eğitimler yoğun, çözüm odaklı ve danışman tipi odaklı oldukları için, katılımcılara hızlı ve başarılı çözümler için gerekli uzmanlığı sağlıyor.
Şirketten yapılan açıklamaya göre SAP BusinessObjects Akademi Eğitimi, kendini ilgili alanda geliştirmek isteyen kişilere hitap etmenin yanı sıra henüz SAP ekosistemi içinde bulunmayıp SAP BusinessObjects danışmanlığı alanına giriş yapmak isteyenler için de bir başlangıç noktası niteliğinde. SAP BusinessObjects eğitim sistemi üzerinde yine eğitim amaçlı olarak oluşturulmuş örnek şirket ve senaryoları içeren bir sistem bulunuyor.
Böylece katılımcılar, danışman yetiştirmek üzere SAP tarafından özel olarak hazırlanan eğitim içeriği ve eğitim sistemindeki örnek şirket ve senaryolar sayesinde bilgi birikimi ve deneyime hızla ulaşıyor. BusinessObjects Çözüm Akademisi hem tecrübeli katılımcılar için hem de yeni başlayanlar için faydalı olacak şekilde hazırlanmış programlara sahip olduğundan her eğitim bir vaka çalışması ile tamamlanıyor. Akademi eğitimlerinin sonunda ilgili sınavı başarıyla geçen katılımcılar, dünyada en çok saygı gören sertifikalardan biri olan SAP Danışmanlık sertifikasına da sahip oluyorlar.
ETİKETLER : Sayı:785

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics