İnsan Kaynakları 09 EKİM 2013 / 14:14

SAP Türkiye’de atama

13 yıllık sektör deneyimiyle SAP Türkiye’de önemli projeler üstlenen Erdem Şekeroğlu, Ekim 2013 itibarıyla SAP Türkiye Profesyonel Hizmetler Satış Direktörü olarak atandı.


Kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünya lideri olan SAP, Türkiye’deki Profesyonel Hizmetler Satış organizasyonunun başına Erdem Şekeroğlu’nu getirdi. SAP Türkiye Profesyonel Hizmetler Satış Direktörü olan Şekeroğlu, yeni görevine 1 Ekim 2013 itibarıyla başladı. Şekeroğlu’nun ataması, yılın ilk yarısında çift haneli büyüme kaydeden SAP Türkiye’nin, bu kapsamda gerçekleştirdiği önemli operasyonel değişikliklerden biri.

2000 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nden mezun olan Erdem Şekeroğlu, sonrasında Marmara Üniversitesi Mühendislik Yönetimi Yüksek Lisans Programı’nı tamamladı. Şekeroğlu, SAP Türkiye’de sırasıyla danışmanlık, proje yönetimi, iş geliştirme yöneticisi, çözüm yöneticisi ve satış destek direktörü pozisyonlarında görev yaptı. 

En gelişmiş yazılım teknolojisi ve danışmanlık servisleri ile Türkiye’de dünya kalitesinde projeler hayata geçiren SAP Türkiye, Erdem Şekeroğlu liderliğinde sunacağı Müşteriye Özel Yazılım Geliştirme, Yönetim Danışmanlığı ve Hızlı Kurulum Servisleri ile kurumların inovasyon ve büyüme ihtiyaçlarını desteklemeyi sürdürecek. 

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics