İnsan Kaynakları 21 EKİM 2013 / 08:19

SAP Türkiye’nin yeni satış direktörü Erdem Şekeroğlu

13 yıllık sektör deneyimiyle SAP Türkiye’de önemli projeler üstlenen Erdem Şekeroğlu, SAP Türkiye Profesyonel Hizmetler Satış Direktörü olarak atandı.
2000 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nden mezun olan Erdem Şekeroğlu, sonrasında Marmara Üniversitesi Mühendislik Yönetimi Yüksek Lisans Programı’nı tamamladı. Şekeroğlu, SAP Türkiye’de sırasıyla danışmanlık, proje yönetimi, iş geliştirme yöneticisi, çözüm yöneticisi ve satış destek direktörü pozisyonlarında görev yaptı.
SAP Türkiye, Erdem Şekeroğlu liderliğinde sunacağı Müşteriye Özel Yazılım Geliştirme, Yönetim Danışmanlığı ve Hızlı Kurulum Servisleri ile kurumların inovasyon ve büyüme ihtiyaçlarını desteklemeyi sürdürecek.
ETİKETLER : Sayı:942

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN