İnsan Kaynakları 30 OCAK 2011 / 18:00

SAP Türkiye ekibi yeni isimlerle büyüyor

SAP Türkiye’de Nazan Çayrak Satış Yöneticisi, Ulaş Evirgen Senior Value Engineer, Nuray Takmaz da Yerelleştirme Program Yöneticisi olarak çalışmaya başladı.
SAP Türkiye bünyesine katılan yöneticilerden Nazan Çayrak, bilgi teknolojileri alanında 15 yıllık bilgi birikimine sahip. Çayrak, Microsoft, SAS Institute, Sun Microsystems, SGI, KoçSistem ve Emlak Bankası gibi çeşitli şirketlerde görev aldı.
SAP Türkiye’de Senior Value Engineer olarak görev yapacak olan Ulaş Evirgen, daha önce Accenture Almanya ve Procter&Gamble Türkiye’de toplam 12 yılı aşkın süre yöneticilik yaptı.
SAP Türkiye’de Yerelleştirme Program Yöneticisi olarak görev yapmaya başlayan, Nuray Takmaz’ın Türkiye’de ve yurtdışında gerçekleştirilen birçok SAP ERP projesinde, 8 yılı aşkın proje yöneticiliği ve danışmanlık deneyimi bulunuyor.
ETİKETLER : Sayı:806

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN