İnsan Kaynakları 03 KASIM 2014 / 09:08

SAS Türkiye ekibine üç atama

Analitik alanında küresel bazda faaliyet gösteren SAS Software’in Türkiye ekibine üç yönetici katıldı. Şirkette Pazarlama Müdürü pozisyonuna getirilen Nurcan Bıçakçı Arcan, Pricewaterhouse Coopers’ta iş hayatına başladıktan sonra Turkcell ve Türk Telekom Grubu’nda çeşitli kademelerde pazarlama ve iş geliştirme görevlerinde bulundu. Bilişim sektöründe pazarlama alanında 10 yılı aşkın deneyime sahip olan Arcan, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu ve Oxford Brookes Üniversitesi’nde Executive MBA programına devam ediyor.

 

 

 

 

SAS Türkiye Kıdemli Müşteri Yöneticisi görevine başlayan Burcu Çakır ise EMC Türkiye’de genel sektör müşteri yöneticiliği ve bilgi güvenliği çözümleri ürün yöneticiliğinin yanı sıra Symantec Türkiye’de müşteri yöneticiliği yaptı.  Işık Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunu olan Çakır, SAS’ın finans sektörüne sunduğu analitik ve iş zekâsı ürünleriyle ilgili çalışmaları yürütecek.

 

 

 

 

 

SAS Ankara Bölge Müdürü olarak göreve başlayan Tansel Okay da ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünden lisans ve yüksek lisans derecelerini aldı. Sun Microsystems, Software AG, OYAK Teknoloji, SAS ve Oracle firmalarında Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde farklı görevler alan Okay, bilişim sektöründe 24 yıllık deneyime sahip.
ETİKETLER : 994

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics