İnsan Kaynakları 17 HAZİRAN 2013 / 08:26

Seagate’in bölge takımında görev değişiklikleri

Seagate, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgelerindeki (EMEA) yönetim takımında görev değişiklikleri gerçekleştirdi. 2009’dan bu yana Seagate’in EMEA bölgesi Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı olan Mark Whitby, bu görevinin yanında artık şirketin dağıtım kanallarından, gelişim ve kılavuzluk edecek stratejilerinin oluşturulmasından ve tüm dünyaya yayılmasından sorumlu olacak. Seagate’deki diğer görev değişiklikleri de şu şekilde gerçekleşti:
2012’de Seagate bünyesine dahil olan, sektörün deneyimli isimlerinden Dimitri Galle, Seagate’in Ortaroğu, Avrupa ve Afrika bölgelerinde, markalı ürünlerden sorumlu satış ve pazarlama kıdemli yöneticisi oldu. EMEA Bölgesi’nin bulut depolama girişimlerinden sorumlu yöneticisi Joe Fagan oldu. Fagan, bir önceki görevinde, müşterilerin kurumsal depolama stratejilerinin şekillendirmesiyle ilgileniyordu. Orta Avrupa Bölgesi satış yöneticisi olan Bernd Breinbauer, Seagate’teki görevine, EMEA Bölgesi SSD satışından sorumlu yönetici olarak devam edecek. Orta Avrupa bölgesinde satış yöneticisi olan Henk Van Den Berg, bundan böyle Kuzey Avrupa bölgesinden de sorumlu olacak.
ETİKETLER : Sayı:926

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN