İnsan Kaynakları 08 MART 2018 / 11:00

Serdar Urçar, Netaş Uluslararası Pazarlar Genel Müdürü oldu

Netaş’ın “Uluslararası Pazarlar Genel Müdürlüğü” görevine Serdar Urçar atandı. Yeni hissedarı ZTE Cooperatief U.A. ile beraber uluslararası pazarlarda iddiasını artıran Netaş, küresel teknoloji markası olma hedefi kapsamında uluslararası pazarlarda daha da güçlü bir oyuncu olmayı hedefliyor.
7 Mart 2018 itibarıyla Netaş’ın Uluslararası Pazarlar Genel Müdürü olarak atanan Urçar, Netaş’ın dış pazarlardaki satış, proje ve çözüm işlerinden sorumlu olacak. Netaş’ın Uluslararası Pazarlar Proje Direktörlüğü, Ürün ve Çözüm Direktörlüğü, Satış Direktörlüğü ile Satış Destek ekipleri Urçar’a bağlı çalışacak. Aynı zamanda, Cezayir, Kazakistan, Azerbaycan ve Fas’ta süregelen tüm operasyonlar kendisinin sorumluluğunda olacak.
25 yıllık bilişim kariyerine 1993 yılında Karma Bilgisayar’da başlayan Urçar, Superonline’ın ardından uzun yıllar Hewlett-Packard bünyesinde farklı üst düzey görevlerde çalıştı. 2008-2013 yılları arasında HP Türkiye Genel Müdürü, 2013 - 2016 yılları arasında da HP MEMA bölgesi (Ortadoğu, Akdeniz, Afrika) Satış-Dağıtım Kanalları ve KOBİ pazarından sorumlu Bölge Direktörü olarak görev yaptı. Serdar Urçar, HP deneyimi sonrasında, Index Grup bünyesinde Dijital Dönüşümden Sorumlu Danışma Kurulu Üyesi olarak görev yaptı.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics