İnsan Kaynakları 02 EYLÜL 2012 / 15:25

Servodata Akademi açıldı

Kadir Has Üniversitesi ve Servodata işbirliği ile akademi içinde yer alacak Yaşam Boyu Eğitim Merkezi dersleri Kadir Has Üniversitesi serfitikası ile mesleki bilgi ve becerilerini geliştirmek isteyen herkese açık olacak.
Türkiye’nin, ekonomik anlamda gelişmeye devam etmesinde en önemli yükün, kendilerini iyi yetiştirip iş hayatına atılan her bireyin üzerinde olduğunu savunan Kadir Has Üniversitesi ve Servodata Akademi, Yaşam Boyu Eğitim Merkezi dersleri ile işletmelerin etkin ve verimli çalışmalarında önemli bir yere sahip olan, teknolojiyi en etkin şekilde kullanabilecek, güncel teknikleri bilen ve uygulayan, nitelikli personel yetiştirmeyi amaçlıyor.
Program koordinatörlüğünü Aylin Karasu’nun yürüttüğü Yaşam Boyu Eğitim Merkezi’nde kısaca 5 program başlığı bulunuyor: Bilgi Yönetimi ve Raporlama Uzmanlığı, Güvenlik Yazılımı Uzmanlığı, Web ve Grafik Tasarımcılığı, Sistem ve Ağ Uzmanlığı, Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı.
ETİKETLER : Sayı:886

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN