İnsan Kaynakları 17 EKİM 2011 / 10:46

Servus Grubu’nda gençler işbaşı yapıyor

Sistem bütünleştirici Servus, 22’nci yılını 8 Ekim 2011 tarihinde çalışanlarına düzenlediği bir toplantı ile kutladı. Geçtiğimiz 22 yılın özet değerlendirmesinin yapıldığı toplantıda, şirketin kurucularından Aykut Özerkan şirketin kurulduğu döneme ait anılarını çalışanlar ile paylaştı. Servus Yönetim Kurulu Başkanı Osman Edin şirketin 22 yıllık geçmişindeki başarılarına değinerek, Servus’un Türkiye Fortune 500’de yer alan, 850’den fazla çalışanı ve 62 ofisiyle 250 milyon TL ciroya ulaşmış bir şirket olduğunu vurguladı. Edin “Servus Türkiye’nin 81 ili ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Türkiye’nin ileri gelen devlet kurumları ve özel sektör şirketlerine hizmet vermektedir.“dedi.
Servus’un başarısının devamını sağlamak adına şirket ortaklık yapısına altı genç üst kademe yöneticisinin katıldığını söyleyen Osman Edin “Bu ekip, gelecekteki hedeflerine ulaşırken Servus ailesine öncülük edecek” dedi. Yeni dönemde Servus Yönetim Kurulu Üyesi Cem Yenigül yeni yönetim kurulu başkanı olurken, CEO İlker Uğur ile CFO Selim Edin de, yeni dönem yönetim kurulu üyeleri olarak yönetim kurulunda yer aldı.
ETİKETLER : Sayı:842
YORUMLAR
korsan 10 OCAK 2012 / 22:08 0 0
peki bu olaydan neden çalışanların haberi yok.. ve çalışanlarını zor şartlar altında asgari ücret ile çalıştırıp şirket için yapılan masrafları ödemezler. vs vs....

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics