İnsan Kaynakları 25 NİSAN 2010 / 18:00

Servus yönetimi güçleniyorServus2

Servus3

Servus Bilgisayar faaliyet alanlarına daha fazla odaklanabilmek ve şirketin temsil gücünü artırmak amacıyla şirket üst yönetiminde yeni bir yapılanmaya gittiğini açıkladı. Bu kapsamda şirketin CEO’luğunu Hakkı Eren üstlendi. Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Edin, İstanbul bölgesinden sorumlu genel müdürü olurken genel müdür yardımcısı İlker Uğur ise Ankara bölgesi ve kamudan sorumlu genel müdür olarak atandı. İlker Uğur ve Mehmet Edin, CEO Hakkı Eren’e bağlı olarak görev yapacaklar.
Şirket üst yönetiminde kamu alanında Alper Tarım, telekomünikasyon ve finans sektörlerinden sorumlu genel müdür yardımcısı; Ödül Bilgi, kamu satıştan sorumlu genel müdür yardımcısı oldu. Mehmet Özen teknik hizmetler ve proje gruptan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak atandı.
İstanbul’daki özel sektöre yönelik organizasyon kapsamında
ise Cüneyt Gürsu, yaygın hizmetlerden sorumlu genel müdür yardımcısı ve Oğuzhan Dönmezoğlu, profesyonel hizmetlerden sorumlu genel müdür yardımcısı görevlerine getirildi.
ETİKETLER : Sayı:768

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN