İnsan Kaynakları 09 NİSAN 2017 / 15:26

Siber Güvenlik Akademisi işbaşında

Forcepoint tarafından geliştirilen siber güvenlik çözümlerinin, Forcepoint müşterileri ile kanal iş ortakları tarafından daha etkin kullanılması için düzenlenen Forcepoint Türkiye Siber Güvenlik Akademisi başladı. Akademinin birinci yarıyıl programı 31 Mart’ta başladı ve 14 Temmuz’da sona erecek. Eğitim programı ile siber saldırılardan gelişmiş kalıcı tehditlere, Sandboxing’den siber savaşlar ve ‘sıfırıncı gün’ ataklarına kadar birçok güvenlik başlığı, konuların uzmanları tarafından anlatılacak. Forcepoint ürün özelliklerinden daha iyi yararlanılması amacıyla tasarlanan eğitim programında, dünya çapında kabul görmüş son kullanıcı deneyimleri de var. Gerçek dünyadan senaryolar eşliğinde teorik ve pratik çalışmaları içeren eğitim metodolojisi, kapsamlı bilgi ve deneyimi katılımcılara ideal bir zaman aralığında tutarlı biçimde sunabilme önceliğiyle tasarlandı. 
Eğitim programı boyunca farklı zamanlarda sunulacak bilgileri katılımcılar Forcepoint Siber Güvenlik ürünleri ve çözümleri konusunda talep yaratmak adına da kullanabilecek. Eğitim hakkında detaylı bilgiye www.forcepoint.com/tr adresinden, 0216 250 35 00 numaralı telefondan ve Forcepoint Türkiye Facebook hesabı https://www.facebook.com/ForcepointTR ile ulaşmak mümkün.
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN