İnsan Kaynakları 07 EKİM 2012 / 16:35

Siemens Enterprise Communications iki yeni yönetici atadı

Siemens Enterprise Communications, Türkiye Satış Müdürlüğü görevine Müge Aydın İncecik’i, Türkiye Teknik Satış Yöneticiliğine de Ayşe Yılmaz’ı atadı. Yaklaşık 13 yıldan beri BT, telekomünikasyon ve tüketici elektroniği sektöründe çeşitli satış pozisyonlarında bulunan Müge Aydın İncecik, profesyonel iş hayatına Siemens Nixdorf’ta proje müdürü olarak başladı. Kariyerine sırasıyla, Fujitsu Siemens Computers, Siemens Mobile, Siemens Gigaset İletişim Cihazları ve son olarak Olympus Imaging de devam etti. İncecik, yeni görevinde iş ortaklarına ve kurumsal müşterilere etkin hizmet verilmesinden ve satış stratejilerine yön vererek sektörde büyümesinden sorumlu olacak.
Yaklaşık 19 yıldan beri telekomünikasyon sektöründe çalışan Ayşe Yılmaz ise İTÜ Elektronik-Haberleşme Mühendisliğinden mezun olduktan sonra iş hayatına Netaş-Northern Electric Telekomünikasyon’da başladı. Daha sonra Siemens Özel Haberleşme Sistemleri’nde görev yapan Yılmaz, yeni göreviyle birlikte, kanal yapısına ve kurumsal müşterilere ürünler ve çözümler anlamında profesyonel ve etkin hizmetler verilmesinden sorumlu olacak.
ETİKETLER : Sayı:891

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN