İnsan Kaynakları 27 NİSAN 2015 / 10:27

Sigortam.net’in yeni CEO’su Gürdoğan

Sigortam.net’in yeni İcra Kurulu Başkanı ve CEO’su sektörel deneyimleri ile Tahsin Gürdoğan oldu. Gürdoğan, 1996 yılından başlayarak elde ettiği 20 yıla yakın iş tecrübesini  yatırım bankacılığı, fon yönetimi ve uluslararası sermaye piyasaları alanıyla, sigorta sektörünün elementer, hayat ve bireysel emeklilik branşlarında oluşturdu.

Üniversite eğitimini Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde BS derecesi alarak tamamlayan, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden yüksek lisans derecesi ile mezun olan Gürdoğan, ODTÜ’de istatistik ve yöneylem bilimi üzerine de eğitim aldı. Gürdoğan ayrıca başta Londra ve Paris olmak üzere pazarlama, satış ve iş ortaklıkları üzerine birçok kurumsal eğitim programına da katıldı.

 
ETİKETLER : 1019

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN