İnsan Kaynakları 18 MART 2013 / 08:32

Sinan Emon ve Vildan Çetin yeni görevlerinde

Lexmark Türkiye temsilciliğinin kurucuları arasında olan Sinan Emon, 2005 yılında Lexmark’ın şirket hisselerini devralması sonrasında, Lexmark International tarafından Türkiye Ülke Müdürü olarak atanmıştı. 1991 yılından beri Lexmark Türkiye kadrosunda yöneticilik yapan Emon, 2005 yılından bu yana yürüttüğü Lexmark Türkiye Genel Müdürlüğü görevini, Lexmark Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Vildan Çetin’e devrederek, Lexmark’ın Orta ve Doğu Avrupa Ülkeleri Genel Müdürlüğü’ne getirildi.
Emon, Türkiye, Macaristan, Rusya, Polonya, Romanya, Bulgaristan, Ukrayna, Hırvatistan, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti,Slovakya, Bosna, İsrail, Yunanistan ve Baltık Ülkelerinden sorumlu genel müdür olarak görev yapacak. Sinan Emon’dan boşalan Türkiye Ülke Genel Müdürlüğü’ne, Lexmark International tarafından, 1992 yılından bu yana, Lexmark’ta çeşitli kadrolarda görev almış, 2003 yılından bu yana, başarıyla Satış ve Pazarlama Direktörlüğü’nü yürüten Vildan Çetin atandı.
Çetin, Lexmark CEE ve EMEA Bölgelerinin tek kadın genel müdürü unvanını da taşıyacak.
ETİKETLER : Sayı:913

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN