İnsan Kaynakları 19 AĞUSTOS 2011 / 13:41

Smartiks’te yeni pazarlama müdürü

Smartiks Bilgi Teknolojileri A.Ş.’nin Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Kılıçaslan oldu. Kılıçaslan Smartiks’teki tüm satış ve pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak.
1976 yılında Kayseri’de doğan Fatih Kılıçaslan İTÜ Elektrik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra, 2004 yılında yine İTÜ’de Enformasyon Sistemlerinin Tasarımı ve Yönetimi alanında Yüksek Lisans ve 2006 yılında İtalya’nın endüstri ağı en büyük işletme okulu ve Avrupa’nın lider üniversitelerinden MIP-Politecnico di Milano’da MBA eğitimini tamamladı. Uzun yıllar VoIP, Dijital TV Yayıncılığı, SOA/BPM alanlarında kurumlara yönelik çözümlerde ürün müdürlüğü, iş ortaklığı yönetimi ve müşteri yöneticiliği yapmış olan Kılıçaslan, sırasıyla; AirTies, Indesit, Software AG’de birçok görevde bulundu.
ETİKETLER : Sayı:835

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN